W jaki sposób można odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu?

Written by

Przypadkowe skasowanie ważnych zdjęć z telefonu komórkowego, może okazać się bardzo bolesnym doświadczeniem. Na szczęście w kryzysowych sytuacjach w każdej chwili można skorzystać z pomocy specjalnych aplikacji, dzięki którym można odzyskać utracone fotografie. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja właśnie dla tych osób, które chcą dowiedzieć się jak odzyskać usunięte zdjęcia z telefonu.

Jak odzyskać zdjęcia z telefonu z systemem Android

Osoby, które korzystają ze smartfona na którym zainstalowany jest system operacyjny Android, mogą skorzystać z pomocy specjalnego narzędzia o nazwie „Odzyskiwanie Danych Android” lub serwis telefonów samsung warszawa. Aplikacja ta zainstalowana jest już w systemie i dzięki niej można odzyskać nie tylko zdjęcia, ale również ważne wiadomości SMS albo ulubione kawałki MP3. Program ten jest bardzo przydatny, gdy dojdzie do awarii systemu albo przy błędach z kartą pamięci. Aby skorzystać z aplikacji należy ją najpierw zainstalować na komputerze, a następnie podłączyć do niego kablem USB telefon. Po uruchomieniu skanowania program automatycznie spróbuje odzyskać ważne dane. Dużym zainteresowaniem cieszy się również oprogramowanie Recuva i DiskDigger, które z miesiąca na miesiąc zdobywa coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

Jak przywrócić zdjęcia w smartfonach Apple iPhone

Osoby, które nie wiedzą jak przywrócić usunięte zdjęcia z telefonu z systemem iOS, powinny pamiętać o tym, że wszystkie usunięte zdjęcia i nagrane filmy wideo trafiają na 30 dniową „kwarantannę” do specjalnego albumu „Ostatnio usunięte”. To właśnie tutaj można odzyskać pliki, które zostały przez przypadek usunięte. Aby dotrzeć do usuniętych fotografii należy uruchomić aplikację „Zdjęcia”, a następnie przejść do karty „Albumy” w której można otworzyć z kolei album „Ostatnio usunięte”. Po zaznaczeniu zdjęć, które chce się odzyskać wystarczy stuknąć „Odzyskaj” i potwierdzić chęć przywrócenia zdjęć do właściwego albumu. Mechanizm ten działa bardzo podobnie jak przywrócenie danych z „Kosza” w systemie Windows.

Article Tags:
Article Categories:
Ciekawe pomysły!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Shares